Banner

Adopce pokoje v Domě Ronalda McDonalda

Darujte rodinám možnost být spolu v náročných okamžicích jejich života.

Adoptujte pokoj v prvním českém Domě Ronalda McDonalda, aby nemocné děti měly šanci cítit láskyplnou podporu svých rodičů každý den.

Jak na to

1.
Vyberte si prostor k adopci

2.
Vyplňte formulář

3.
My se Vám ozveme

Pokoj nebo provozní místnost

60 000 Kč

1 rok

150 000 Kč

3 roky

Společenská místnost

150 000 Kč

1 rok

400 000 Kč

3 roky

Terasa a Kočárkárna pro rodiny

100 000 Kč

1 rok

250 000 Kč

3 roky

Proč Dům Ronalda McDonalda

Běžný nemocniční pokoj bohužel neumožňuje členům rodiny nemocného dítěte dostatečný komfort ani soukromí. Zpravidla poskytuje ubytování pouze pro jednoho příbuzného a staví tak rodinné příslušníky před další složitou situaci. Přitom rodiny, které mohou být během léčby pohromadě, se s celou záležitostí prokazatelně vypořádávají mnohem lépe. S vaším přispěním zajistíme rodinám pohodlný dočasný domov, větší psychickou pohodu, a hlavně možnost být spolu. Buďte s námi u šťastných konců.

Vyberte patro a pokoj, vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme

přízemí

Oslovili jsme vás?

Pokud se vám možnost adopce líbí, pojďme se spojit. Vyplňte své kontaktní údaje do formuláře. Po jeho odeslání se Vám ozveme zpátky a vysvětlíme podrobné kroky.

Vaše pomoc bude vidět

Samozřejmostí je, že na váš dar vystavíme darovací smlouvu a potvrzení o daru. Vaše jméno nebo logo bude po celou dobu adopce uvedeno nejen zde na webových stránkách, ale především na cedulce u vybraného pokoje/místnosti v části společných prostor v Domě Ronalda McDonalda. Za vaši pomoc vám rádi poděkujeme také na našich sociálních sítích a ve výroční zprávě.