Banner

Chci darovat

Zdravá a fungující rodina je pro nás základním stavebním kamenem pro spokojený život. Proto vytváříme, vyhledáváme a podporujeme programy, které zlepšují zdraví a kvalitu života dlouhodobě nemocných dětí a jejich rodin.

Darujte online

Pomozte nám poskytovat bezplatné ubytování rodinám vážně nemocných dětí. Váš dar využijeme v plné výši na pokrytí nákladů spojených s provozem Domu Ronalda McDonalda.

Noc pro rodinu

Darujte bankovním převodem

Můžete nás podpořit také jednorázovým finančním darem nebo trvalým platebním příkazem. Číslo nadačního sbírkového účtu je 2700 2700 00/2700. Finanční prostředky z tohoto účtu putují na provoz Domu Ronalda McDonalda a na další projekty nadačního fondu.

Staňte se pravidelným přispěvatelem – zadejte ve svém internetovém bankovnictví pravidelný měsíční příkaz. Můžete samozřejmě zaslat také jednorázovou částku. Každý dar bude využit smysluplně! Platbu můžete odeslat i prostřednictvím QR kódu.

Kupte dárek do Domu

Mrkněte na náš seznam přání a vyberte si dárek, který rodinám ubytovaným v Domě Ronalda McDonalda chcete věnovat.

Informace o zpracování vašich osobních údajů najdete zde. Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru. V případě zájmu o něj nás prosím napište na: info@drmcd.cz. Dary si následně můžete odečíst ze základu daně.