Banner

Adopce pokoje v Domě Ronalda McDonalda

Darujte rodinám možnost být spolu v náročných okamžicích jejich života.

Adoptujte pokoj v prvním českém Domě Ronalda McDonalda, aby nemocné děti měly šanci cítit láskyplnou podporu svých rodičů každý den.

Jak na to

1.
Vyberte si pokoj

2.
Vyplňte formulář

3.
My se Vám ozveme

Pokoj

60 000 Kč

1 rok

150 000 Kč

3 roky

Společenská místnost

150 000 Kč

1 rok

400 000 Kč

3 roky

Proč Dům Ronalda McDonalda

Běžný nemocniční pokoj bohužel neumožňuje členům rodiny nemocného dítěte dostatečný komfort ani soukromí. Zpravidla poskytuje ubytování pouze pro jednoho příbuzného a staví tak rodinné příslušníky před další složitou situaci. Přitom rodiny, které mohou být během léčby pohromadě, se s celou záležitostí prokazatelně vypořádávají mnohem lépe. S vaším přispěním zajistíme rodinám pohodlný dočasný domov, větší psychickou pohodu, a hlavně možnost být spolu. Buďte s námi u šťastných konců.

Vyberte patro a pokoj, vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme

přízemí

Oslovili jsme vás?

Pokud se vám možnost adopce líbí, pojďme se spojit. Vyplňte své kontaktní údaje do formuláře. Po jeho odeslání se Vám ozveme zpátky a vysvětlíme podrobné kroky.

Vaše pomoc bude vidět

Samozřejmostí je, že na váš dar vystavíme darovací smlouvu a potvrzení o daru. Vaše jméno nebo logo bude po celou dobu adopce uvedeno nejen zde na webových stránkách, ale především na cedulce u vybraného pokoje/místnosti v části společných prostor v Domě Ronalda McDonalda. Za vaši pomoc vám rádi poděkujeme také na našich sociálních sítích a ve výroční zprávě.